Dodaj swoje CV

Dzięki naszej bazie CV możesz dużo zwiększyć swoje szanse na znalezienie dobrej pracy. Udostepniając swoje CV dajesz szanse pracodawcom na znalezienie siebie. Być może już za chwilę Twoje CV przeczyta pracodawca, który zaoferuje Ci doskonałą pracę. Co zyskujesz dodając swoje CV do bazy:

natychmiastowa publikacja CV
największe szanse na znalezienie pracy
możliwośc pełnego zarządzania danymi
nowoczesny, intuicyjny panel

* - pola oznaczone gwiazką są wymagane

Nazwa CV / Tytył*:

Imię i nazwisko*:

Język CV*:

Data urodzenia*:

Ulica*:

Nr domu*:

Miejscowość*:

Kod pocztowy*:

Województwo*:

Państwo*:

Telefon*:

Telefon komórkowy:

Adres e-mail*:

Wykształcenie*:

Na Twój adres e-mail zostaną wysłane dane dotępowe do konta. W utworzonym koncie będziesz mógł wprowadzić dodatkowe informacje np. ukończone uczelnie, kwalifikacje, zainteresowania itp.

Płeć*:

mężczyzna
kobieta

Ukryj dane:

(ukrywa dane osobowe, pamiętaj jednak, że po wybraniu tej opcji Twój przyszły pracodawca dowie się o Tobie mniej informacji. To Ty decydujesz czego dowie się Twój przyszły pracodawca. Mimo wszystko dane takie jak: wykształcenie, doświadczenie zawodowe, zainteresowania i inne, które będą podawane w dalszych krokach będą widoczne w bazie dla wszystkich.)

Akceptacja regulaminu*:

Akceptuję regulamin serwisu. Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity w Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie w celach prawidłowego wykonania usług. Oświadczam, iż zapoznałem/am się z regulaminem serwisu.